ارتقای شاخص وصول مطالبات در توسعه شهرستا‌ن‌ها مؤثر است

ارتقای شاخص وصول مطالبات در توسعه شهرستا‌ن‌ها مؤثر است

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "شیرزاد جمشیدی" در آئین تکریم و معارفه مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نهاوند که با حضور فرماندار نهاوند و جمعی از معاونان و مدیران برق استان برگزار شد، با بیان اینکه اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به صورت شاخص محور است، گفت: هدف شرکت توزیع برق استان رضایت مردم و پیگیری کار آنان است.
وی با بیان اینکه تمام شهرها و روستاهای استان همدان از نعمت برق برخوردار هستند، گفت: شهرستان نهاوند در شاخص کاهش خاموشی‌ها عملکرد خوبی دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر ارتقای شاخص وصول مطالبات تصریح کرد: شرکت برق هزینه محور است و ارتقای این شاخص در توسعه شهرستان‌ها و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشترکان مؤثر است.
وی با بیان اینکه ظرفیت و توانمندی شرکت توزیع برق استان همدان بالا است، عنوان کرد: مانورهای عملیاتی مختلف در راستای مقابله با بحران‌ها برای افزایش این ظرفیت و آمادگی نیروها برنامه‌ریزی می‌شود.
فرماندار نهاوند نیز در ادامه ضمن تقدیر از زحمات مجموعه توزیع برق استان همدان و شهرستان نهاوند ابراز داشت: دو پروژه روشنایی سراب گاماسیاب و فاز دوم سراب گیان در دهه فجر سال گذشته کلنگ‌زنی شده که امید است در هفته دولت امسال افتتاح شود.
مراد ناصری افزود: از اقدامات خوب شرکت توزیع برق جابجایی تیر‌های برق مشکل‌دار و رفع مشکلات برق در روستاهای نهاوند بوده که جای تقدیر دارد.
وی با بیان اینکه آقای ذاکری از نیروهای بومی هستند، گفت: با توجه به این موضوع انتظارات بیشتر است و امیدواریم بیش از پیش در راستای توسعه شهرستان گام بردارند.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات رضا شیردره، منصور ذاکری به عنوان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نهاوند معرفی شد.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات