دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساری با فرماندهی جدید انتظامی استان مازندران

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساری با فرماندهی جدید انتظامی استان مازندران

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، در این دیدار صمیمی که صبح شنبه 31 خرداد 99 در دفتر فرماندهی انتظامی استان مازندران انجام شد، شمشیربند رئیس، آقامیری، یوسفی، نجاریان و قاسمی اعضای شورا با سردار مرتضی میرزایی در خصوص مسائل مرتبط با حوزه مدیریت شهری گفتگو کردند.

اعضای شورا در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سردار مرتضی میزرایی به فرماندهی انتظامی استان مازندران بر ضرورت تداوم ارتباط تنگاتنگ نهاد مدیریت شهری و این فرماندهی که در سالیان اخیر شکل گرفته، تأکید کردند.

در دستور کار قرار گرفتن خروج سایت اداری فرماندهی انتظامی مازندران از شهر، افزایش تعاملات پلیس راهور و مدیریت شهری جهت حل معضل ترافیک، ارائه آموزش های انتظامی لازم به شهروندان با استفاده از ظرفیت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و مقابله با اخلالگران نظم و امنیت شهر از جمله مهم ترین مواردی بود که اعضای شورا در دیدار با فرمانده انتظامی استان مازندران روی آنها تأکید نمودند.

سردار میرزایی نیز در این دیدار با بیان اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری همچون نیروی انتظامی ارتباط مستقیم با شهروندان دارند، گفت: کارهای عقب مانده فراوانی در مازندران و ساری بعنوان مرکز استان از جمله مسائل اجتماعی، امنیتی و ترافیکی داریم که باید با کمک استانداری، فرمانداری و مدیریت شهری آنها را به انجام برسانیم.

گفتنی است، در پایان این نشست مقرر شد به زودی در جلسه شورای اسلامی شهر ساری مشکلات و چالش های حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و ترافیکی مرکز استان با حضور فرمانده انتظامی مازندران مورد بررسی دقیق و تخصصی قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ساری

    منبع خبر

    شورای شهر ساری

    شورای شهر ساری یک شورای شهر در شهر ساری می باشد

      نظرات