نصب 58 دستگاه کنتور حجمی در سه ماهه اول سال جاری در سطح استان اردبیل

نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از نصب 58 دستگاه کنتور حجمی بر روی چاههای فعال و همچنین دارای اضافه برداشت در سه ماهه اول سال جاری در سطح استان اردبیل خبر داد.

مهندس داور بستام گفت: با نصب این تعداد از کنتورهای هوشمند حجمی بر روی چاههای فعال 1.5 میلیون مترمکعب در سفره های آب زیرزمینی منطقه صرفه جویی حاصل خواهد شد.

وی با اشاره به تسریع در نصب کنتورهای هوشمند حجمی اظهار داشت: با پیگیری مدیران امور منابع آب شهرستانهای استان و همت و تلاش اکیپ های گشت و بازرسی منابع آب اقدامات در همین راستا تداوم خواهد یافت.

نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل با بیان لینکه پروژه نصب کنتورهای هوشمند حجمی یکی از پروژه های 15 گانه طرح احیاء و تعادل بخشی بوده که به منظور کنترل منابع و مصارف صورت می گیرد، تصریح کرد: تلاش می شود با برنامه ریزی صورت گرفته این اقدامات در سطح استان با اولویت دشت اردبیل و مشگین شهر انجام گیرد.

مهندس بستام با اشاره به اینکه تاکنون حدود 40 درصد از چاههای فعال دشت اردبیل به کنتور هوشمند مجهز شده اند، عنوان کرد: برای مدیریت و کنترل مصارف آب زیرزمینی و بهبود وضعیت آبخوان دشت اردبیل ضرورت دارد کلیه بهره برداران از منابع آب زیر زمینی در خرید و نصب کنتورهای هوشمند همکاری و مشارکت نمایند تا این شرکت را در حفظ و حراست از منابع  آب استراتژیک یاری نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات