كنترل ورود و خروج خودروهای شهری با نصب دوربینهای نظارتی در ورودی شهر

كنترل ورود و خروج خودروهای شهری با نصب دوربینهای نظارتی در ورودی شهر

محمد رضا مهدلو شهردار زرند از نصب و راه اندازی دوربینهای پلاک خوان در ورودی شهر زرند خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو با اعلام اینکه در راستای اجرای مصوبات شورای تامین شهرستان زرند و ارتقا شاخص های امنیتی و اطلاعاتی، جلوگیری از بروز معضلات اجتماعی, پیگیری جرائم انتظامی و راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی عملیات نصب و راه اندازی دوربین پلاک خوان در ورودی شهر زرند از سمت کرمان به زودی اجرائی خواهد شد .

منتخب شورای شهر زرند نصب دوربین‌های مدار بسته در معابر سطح شهرها را اقدامی موثر در راستای تامین امنیت شهرها عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح علاوه بر اقدامات پیشگیرانه می‌تواند در راستای روان‌سازی و کنترل ترافیکی شهر و هچنین ایجاد حس اعتماد مردمی و آرامش خاطر شهروندان برای عبور و مرور بی دغدغه در سطح شهر مفید باشد .

وی با اعلام اینکه این دوربینها در ورودی و خروجی شهر به سمت کرمان نصب خواهند شد افزود: در مرحله اول این طرح دو عدد دوربین بر روی پایه 11 متری نصب خواهد شد.

محمد رضا مهدلو شهردار زرندهزینه اجرای این طرح را بالغ بر 350میلیون تومان اعلام و اظهار امیدواری کرد این طرح تا پایان تیرماه به بهره برداری کامل برسد .

شهردار زرند در ادامه از راه اندازی دوربین نظارتی در میدان معلم خبر داد و افزود:این طرح نیز به زودی و از محل اعتبارات شهرداری اجرائی خواهد شد .

شایان ذکر است در طرح جانمائی این دوربین ها علی صادق زاده فرماندار ،سرهنگ خداداد نژاد فرماندهی انتظامی شهرستان و سرگرد مطهری نماینده پلیس راهور نیز حضور داشتند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات