مدیر جدید امور منابع آب شهرستان زنجان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مهندس اسماعیل افشاری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان، در این مراسم که در دفتر فرمانداری شهرستان زنجان برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات مهندس سرمستی افزود: جابجایی در سیستم اداری به جهت ایجاد تحول و افزایش بهره وری در آن مجموعه می باشد و هدف اصلی آن استفاده از تجربیات مدیران موفق در سایر بخش های شرکت است و در همین راستا مقرر شد که از تجارب مهندس سرمستی بعنوان مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب استفاده گردد.

وی تصریح کرد: حاجی میری، نیز جزو نیروهای موفق شرکت آب منطقه ای زنجان می باشد و قطعاً در اجرای مسئولیت های محوله با بهره وری بالا جوابگوی مطالبات مردم شهرستان زنجان خواهد بود.

عسگری، فرماندار شهرستان زنجان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهندس سرمستی، افزود: وی جزء مدیران خوب شهرستان بودند که هماهنگی خوبی با ارگانهای ذیربط داشتند و امیدواریم در مسئولیت جدید نیز موفق باشند.

فرماندار شهرستان زنجان تاکید کرد: این فرمانداری همچنان در راستای مدیریت صحیح منابع آب در کنار شرکت آب منطقه ای زنجان خواهد بود و از هیچ گونه مساعدتی برای تسهیل در امور دریغ نخواهد کرد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از زحمات مهندس سرمستی قدردانی و حاجی میری بعنوان مدیر جدید امور منابع آب شهرستان زنجان معرفی گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات