۸۹ درصد مشترکین خانگی استان اصفهان ماهانه زیر ۲۰ متر مکعب آب مصرف کردند

۸۹ درصد مشترکین خانگی استان اصفهان ماهانه زیر ۲۰ متر مکعب آب مصرف کردند

معاون خدمات مشتر کین و درآمد آبفا استان اصفهان اعلام کرد: در سال گذشته، ۸۹ درصد مشترکین خانگی، مصرف آب را در طول ماه  به خوبی مدیریت کردند و طی ۳۰ روز بین  ۰ تا ۲۰ مترمکعب آب مصرف نمودند.

رضا رضایی با اشاره به میزان مصرف سایر مشترکین خانگی عنوان کرد: در سال ۹۸ حدود ۱۱ درصد مشترکین خانگی بین ۲۰ تا ۴۰ متر مکعب در ماه آب مصرف کردند  و ۰/۵درصد مشترکین خانگی در طول ماه بیش از ۴۰ متر مکعب آب را به مصرف رساندند.

وی با توجه به شیوع ویروس کرونا در انتهای سال گذشته پیرامون چگونگی مصرف آب توسط مشترکین خانگی تصریح کرد: در دوماهه پایانی سال ۹۸ با توجه به شیوع ویروس کرونا مصرف آب نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت بطوریکه در دو ماهه ابتدایی سال جاری ۸۶ درصد مشترکین خانگی بین ۰ تا ۲۰ متر مکعب آب طی ۳۰ روز مصرف کردند.

معاون خدمات مشترکین ودرآمد شرکت آبفا استان اصفهان  افزود:در فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۹ حدود ۱۳/۴ درصد مشترکین خانگی بین ۲۰ تا ۴۰ مترمکعب آب مصرف کردند ، همچنین در این بازه زمانی  ۰/۵درصد مشترکین خانگی هم بیش از ۴۰ مترمکعب آب به مصرف رساندند.

رضایی با تاکید برمصرف بهینه آب خاطرنشان ساخت: با شیوع ویروس کرونا مردم به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی آب را بیشتر از مواقع دیگر مصرف می کنند اما توصیه می شود با توجه به منابع محدود آب در استان اصفهان در مصرف صحیح آب دقت بیشتری به خرج دهند.

وی با بیان اینکه  در استان اصفهان در سال ۹۷ به لحاظ وقوع  خشکسالی شدید با بحران کم آبی مواجه بودیم خاطرنشان ساخت : در سال ۹۷ مردم اصفهان نهایت همکاری را با شرکت آبفا در جهت تامین پایدار آب شرب مشترکین از خود نشان دادند و بیش از ۹۰ درصد مشترکین خانگی در طی یک ماه بین ۰ تا ۲۰ متر مکعب آب استفاده کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان اصفهان بیان کرد:در حال حاضر الگوی مصرف آب در اصفهان ۱۴ متر مکعب در ماه تعریف شده است که انتظار می رود مردم با مصرف درست آب در طول ماه مطابق با الگو آب را استفاده کنند تا شاهد تامین پایدار آب شرب در اصفهان باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

  شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

  شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان یک شرکت در شهر اصفهان می باشد

   نظرات