تنها 108 مورد عملیات اطفای آتش سوزی علفزارها در 7 روز گذشته / آتش نشانی رشت

تنها 108 مورد عملیات اطفای آتش سوزی علفزارها در 7 روز گذشته / آتش نشانی رشت


125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 24 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 19 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت .

معاون سرپرست عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: 19 مـورد عملیات آتش نشانان جهت پوشش 12 مـورد آتش سوزی علفزار ، 2 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد در خودرو و آسانسور، 2 مورد خدمات ایمنی و 3 مورد دیگر شامل حریق تجاری، بازدید ایمنی از حریق مسکونی و حریق یک اصله درخت از دیگر عملکرد آتش نشانان بوده است .

وی در ادامه به حریق تجاری که در ساعت 01:05 بامداد امروز سه شنبه 3 تیر 99 و در بلوار شهید افتخاری خیابان باقرالعلوم رخ داد اشاره کرد و گفت سریعا 13 آتش نشان بهمراه 5 دستگاه خودروی اطفایی خود را به محل حادثه رساندند و نسبت به مهار و اطفای کامل آتش اقدام نمودند .

سرپرست عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به 108 مورد عملیات اطفای آتش سوزی علفزارها، جنگل و ضایعات تنها در 7 روز گذشته ادامه داد: در این روزهای گرم تابستان، آتش سوزی های گسترده علفزارها؛ عملیات های نفس گیر و طاقت فرسایی را برای آتش نشانان شهر باران رقم می زند .


لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات