تحقق «حرم شهر» با توجهات حضرت رضا(ع)

تحقق «حرم شهر» با توجهات حضرت رضا(ع)

اهل اتهام زنی نیستیم و درسکوت به مردم خدمت می کنیم/ ایده «حرم شهر» را با توجهات حضرت رضا «ع» محقق می کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی امروز در مراسم آغاز ادامه عملیات حفاری خط۳ قطارشهری مشهد که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد افزود: فکر می کنم حجت بردولت تمام است ما آنچه که بایستی عمل می کردیم ،عمل کردیم،و آنچه را بایستی که اثبات می کردیم اثبات کردیم و توانسته ایم تمامی تعهدات خودمان را سر موعد با بهترین کیفیت و بدون کوچکترین خللی به سرانجام برسانیم.
وی اضافه کرد: در این مسیرهم انصافا دولت کمک کرده اما انتظار بسیار بیش از این است اگر جایی در تصمیم گیری تعلل دارد و یا سهم خودش را پرداخت نمی کند و یا حاضر نیست ریسک های کار را بپذیرد و در انجام کار مجاهده کند ،خوب دولت هم می تواند در پرداخت سهم خودش و ایفای نقش و تعهدات خودش متناسب عمل کند.
وی تصریح کرد: اما انتظار این است وقتی شهر مشهد و مدیریت شهری مشهد با تمام توان خودش و با پذیرش حداکثر ریسک ها و با توجه به موقعیت مشهد و خدماتی که تمامی مردم کشور ایران و بلکه شیعیان جهان ازآن استفاده می کنند وارد کار می شود و همت خودش را می گمارد و نتیجه اش هم قابل مشاهده است و نتیجه ای است که به اذعان تمامی بزرگواران در دولت مطلوب است دولت هم باید به این مسئله ورود پیدا کند.
کلائی ادامه داد: من انتظار دارم مطابق پیگیری هایی که کردیم در مورد ۱۴۱ میلیون یورو و صندوق توسعه ملی همانطور که همه بزرگواران صندوق توسعه ملی همراهی کرده اند و پیگیرهایی که جناب دکتر قاضی زاده نایب رئیس اول مجلس داشتند، این انتظار است که ایشان این پیگیری را برای شهر مشهد داشته باشند و دولت هم همراهی کند تا مو ضوعات در صندوق توسعه ملی به نفع مترو مشهد حل شود.
شهردار مشهد گفت:ما از روز اول گفتیم و اعتقادمان هم این است و جز این نمی توانیم تصور کنیم که به یاری خداوند متعال قائل به یک اراده هستیم،قائل به یک پشتیبان هستیم و آن وجود مقدس حضرت رضا(ع) است وجز این نیست.
وی با بیان این که در ارائه خدمات به زائران بدوراز هیاهو و در سکوت کار می کنیم اظهارکرد: اگر بزرگوارانی هستند که فقط خودکارشان کار می کند فقط نامه نگاری می کنند ما سعی می کنیم کار کنیم،ما سعی می کنیم خدمات خودمان را توسعه دهیم.
وی ادامه داد: اگر بزرگوارانی هستند که خدایی نکرده حاضرند دیگران را متهم کنند یا اینکه به خاطر خدای نکرده اغراض نفسانی و مطرح کردن خودشان در کار دیگران و یا با آبروی دیگران خللی به وجود آورند ما سعی می کنیم سکوت کنیم و کار خودمان را انجام دهیم.
کلائی تصریح کرد: اما این را خدمت تمام همشهریان خودم و خدمت تمام بزرگوارانی که دل در گروه حضرت رضا(ع) دارند عرض می کنم که اتفاقاتی که مدیریت شهری در شهر مشهد با کمک تمامی ارکان نظام و براساس ایده مشاور محترم مبتنی بر مفهوم حرم شهررقم خواهد زد،اتفاقاتی است که باعث افتخار خواهد بود تا سال های سال.
شهردار مشهد افزود: اهل متهم کردن کسی نیسیتیم،اهل نامه نگاری ها نیستیم اهل صحبت هایی که به همدلی که سرمایه اصلی ما است خدشه وارد کند نیستیم اما مصمم هستیم به بهبود اوضاع بافت پیرامونی حرم مطهرو ذی نفعان را پای کار خواهیم آورد .
وی ادامه داد: ما به برکت حضرت رضا(ع) یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ این شهر و تحقق حرم شهر که سالها خواسته تمام بزرگان است و غایت آمال دلدادگان آن حضرت است محقق خواهیم کرد امید وارم افرادی که سنگ اندازی می کنند و دست آویز قرار می دهند برخی موضوعات را خدا نوری در دلهایشان قراردهد ونیتشان اصلاح شود و کمک کنند و درخیر وثواب آن شریک شوند.
وی در ادامه این مراسم افزود: توازن منطقه‌ای در مشهد هدف ما بوده است بالاشهر و پایین شهر نداریم و می خواهیم خدمات سالم و ارزان را در اختیار همه به ویژه قشر ضعیف قرار دهیم و خط۳ مترو تبلور همین قصد است.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات