اهل اتهام زنی نیستیم و درسکوت به مردم خدمت می کنیم/ ایده «حرم شهر» را ...

اهل اتهام زنی نیستیم و درسکوت به مردم خدمت می کنیم/ ایده «حرم شهر» را ...

اهل اتهام زنی نیستیم و درسکوت به مردم خدمت می کنیم/ ایده «حرم شهر» را با توجهات حضرت رضا «ع» محقق می کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی امروز در مراسم آغاز ادامه عملیات حفاری خط۳ قطارشهری مشهد که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد، افزود: فکر می کنم حجت بر دولت تمام است ما آنچه که بایستی عمل می کردیم، عمل کردیم و آنچه را بایستی که اثبات می کردیم اثبات کردیم و توانسته ایم تمامی تعهدات خودمان را سر موعد با بهترین کیفیت و بدون کوچکترین خللی به سرانجام برسانیم.
وی اضافه کرد: در این مسیرهم انصافا دولت کمک کرده اما انتظار بسیار بیش از این است اگر جایی در تصمیم گیری تعلل دارد یا سهم خودش را پرداخت نمی کند یا حاضر نیست ریسک های کار را بپذیرد، خوب دولت هم می تواند در پرداخت سهم خود و ایفای نقش و تعهدات خودش متناسب با این اقدامات عمل کند.
وی تصریح کرد: انتظار این است وقتی شهر و مدیریت شهری مشهد با تمام توان و پذیرش خود، حداکثر ریسک ها را با توجه به موقعیت مشهد و خدماتی که تمامی مردم کشور ایران و بلکه شیعیان جهان ازآن استفاده می کنند، وارد کار می شود که نتیجه اش هم قابل مشاهده است، دولت نیز توجه کرده و متناسب اقدام کند.
کلائی ادامه داد: انتظار دارم مطابق پیگیری های صورت گرفته در مورد ۱۴۱ میلیون یورو و صندوق توسعه ملی همانطور که همه بزرگواران صندوق توسعه ملی همراهی کرده اند، همچنین پیگیرهای آقای قاضی زاده، نایب رئیس اول مجلس، این انتظار می رود که ایشان این پیگیری را برای شهر مشهد داشته باشند و دولت هم همراهی کند تا موضوعات در صندوق توسعه ملی به نفع مترو و قطار شهری مشهد حل شود.
شهردار مشهد گفت: ما از ابتدا عنوان کرده ایم که اعتقادمان بر این است و جز این نمی توانیم تصور کنیم که به یاری خداوند متعال قائل به یک اراده هستیم، قائل به یک پشتیبان هستیم و آن وجود مقدس حضرت رضا(ع) است  که جز این هم  نیست.
وی با بیان این که در ارائه خدمات به زائران به دوراز هیاهو، در سکوت کار می کنیم اظهارکرد: اگر افرادی هستند که فقط خودکارشان کار می کند، تنها نامه نگاری می کنند ما سعی می کنیم کار کنیم و خدمات مان را توسعه دهیم.
وی تصریح کرد: اما این را خدمت تمام همشهریان خودم و خدمت تمام بزرگوارانی که دل در گرو حضرت رضا(ع) دارند، عرض می کنم که اتفاقاتی که مدیریت شهری در شهر مشهد با کمک تمامی ارکان نظام و براساس ایده مشاور محترم مبتنی بر مفهوم حرم شهررقم خواهد زد، اتفاقاتی است که تا سال های سال باعث افتخار خواهد بود.
شهردار مشهد افزود: اهل متهم کردن کسی نیستیم، اهل نامه نگاری نیستیم، اهل صحبت هایی که به همدلی که سرمایه اصلی ما است، خدشه وارد کند هم نیستیم اما مصمم ایم برای بهبود اوضاع بافت پیرامونی حرم مطهر، ذی نفعان را پای کار خواهیم آورد .
وی ادامه داد: ما به برکت حضرت رضا(ع) یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ این شهر و تحقق حرم شهر که سال ها خواسته تمام بزرگان است و غایت آمال دلدادگان آن حضرت هم است را محقق خواهیم کرد امید وارم افرادی که سنگ اندازی می کنند، برخی موضوعات را دست آویز قرار می دهند، خدا نوری در دل هایشان قراردهد ونیت شان اصلاح شود و کمک کند و درخیر وثواب آن شریک شوند.
وی در ادامه این مراسم افزود: توازن منطقه‌ای در مشهد هدف ما بوده است بالاشهر و پایین شهر نداریم و می خواهیم خدمات سالم و ارزان را در اختیار همه به ویژه قشر ضعیف قرار دهیم و خط۳ مترو تبلور همین قصد است.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات