راه‌اندازی سامانه 1656 برای دریافت گزارشات مردمی

راه‌اندازی سامانه 1656 برای دریافت گزارشات مردمی

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، فرهاد احدی فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب اظهار کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در آگاهسازی و اطلاع‌رسانی عمومی با هدف مقابله با هرگونه تصرف و تعرض به اراضی ملی ضروری است و با راه‌اندازی سامانه 1656 و دریافت گزارش‌های مردمی سعی بر این است تا با پدیده زمین‌خواری و تصرف اراضی بیت‌المال برخوردی جدی شود.

وی گفت: درجریان انجام22 مرحله رفع تصرف فوری و 27 مرحله اجرای حکم قضائی ، حدود54 هکتار از اراضی  مرغوب  تحت پوشش استان به ارزش  بیش از200  میلیارد تومان ،  طی 49 مرحله ماموریتهای مهم رفع تصرف صورت گرفته است .

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: در کنار آگاهسازی و اطلاع‌‌رسانی عمومی به روش تهیه و توزیع بروشور و نصب پوستر و اطلاع‌رسانی رسانه‌ای نسبت به تدوین و اجرای طرح مستمر مقابله با هرگونه تصرف اراضی اقدام شده و در ایام خاص راه‌اندازی گشت تلفیقی یگان حفاظت به انجام رسیده است.

احدی از تعامل مطلوب و تاثیرگذار با مسئولان قضائی، انتظامی ، شهرداری‌ها و معاونین اداره کل راه و شهرسازی استان در مقابله به موقع با هرگونه تصرف اراضی تحت پوشش خبر داد و بیان کرد:  درسال 98 ماموریتهای مهم رفع تصرف اراضی با بهره گیری بیش ازتعداد 650 نفر از همکاران انتظامی و یگان حفاظت صورت پذیرفته است.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات