افتتاح مرکز نوآوری و توسعه مهندسی در تبریز

افتتاح مرکز نوآوری و توسعه مهندسی در تبریز

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،، علی فولادی، مدیرعامل شرکت بنیاد بتن آذرآبادگان ومنطقه شمالغرب کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت بنیاد بتن به عنوان یکی از بازوهای بنیاد مسکن با ببش از ۴۰ سال تجربه مفید و دارا بودن ۸ کارخانه فعال در امر تولید بتن، قطعات بتنی، شبکه‌های فلزی،خرپا و تیرچه بلوک فعالیت می‌کند.

وی افزود: هدف اصلی شرکت کیفیت در تولیدات و استفاده از ایده‌ها، خلاقیت و ظرفیت نخبگان است زیرا خانواده سازندگی و عمرانی یک خانواده بسیار بزرگی هستند که ظرفیت قابل توجهی هم دارند.

مدیرعامل این شرکت خاطرنشان کرد: مرکز نوآوری و توسعه مهندسی صنعت راه و ساختمان توسط بنیاد بتن منطقه شمالغرب با اخذ مجوز از پارک علم و فناوری استان به منظور بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان و افراد صاحب ایدهو اندیشه در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی و مرتبط با ساختمان به عنوان محملی برای اوج‌گیری و ارتقا این صنعت تاسیس شده است.

وی اضافه کرد: این مرکز در ماه‌های آتی توسط دکتر ستاری به بهره‌برداری خواهد رسید و از همه فعالان، نخبگان، فارغ‌التحصیلان و دانشگاهیان مرتبط با فنی مهندسی هم عضوگیری خواهیم کرد.

فولادی یادآور شد: سامانه دیگری با عنوان فروشگاه صنعت ساخت و ساز با سرمایه‌گذاری یک میلیارد ریال راه‌اندازی شده است زیرا صنعت ساخت و ساز خلاء بزرگی در چنین موضوعی داشت.

وی با تاکید بر ارتقای دانش و علم و افزایش کیفیت در ساخت و ساز گفت: باید با افزایش علم و دانش از مصالح سنتی عبور کنیم.

فولادی ابراز داشت: صنعت ساخت و ساز یک مجموعه عظیمی است که با ایجاد هر طرح توسعه اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای ۱۰۰ نفر ایجاد می‌کند به طوریکه ما علاوه بر اهداف اصلی خود در زمینه اشتغال، رونق کسب و کار قدم برمی‌داریم و حتی توانایی قدم‌های فرامرزی را هم داریم.

لینک اصل خبر در سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

    منبع خبر

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات