جذب اعتبارات لازم جهت طرحهای عمرانی شرکت آب مطنقه ای کرمان

معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان جهت رفع مسائل و مشکلات طرحهای عمرانی بخش آب استان قول مساعدت داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، روز چهارشنبه مورخ 4 تیرماه معاون برنامه ریزی و معاون طرح و توسعه شرکت طی نشستی با معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به طرح های عمرانی شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای جلسه مهندس امیری معاون طرح و توسعه ضمن تشکر از توجه ویژه سازمان مدیریت به بخش آب، خواستار تأمین اعتبار لازم جهت طرح اجرای لایروبی رودخانه ها شد. وی همچنین با اشاره به اینکه شرکت آب منطقه ای تدوین طرح مطالعات جامع سیلاب استان را در دستور کار خود دارد افزود: برای اجرای طرح مذکور نیاز به تأمین اعتبار لازم از محل اعتبارات استانی داریم.

در ادامه جلسه مهندس نمازیان معاون برنامه ریزی شرکت ضمن بیان مسائل و  مشکلات مربوط به نیروهای طرح و خرید خودرو از محل طرحهای عمرانی، به کمک اعتباری به طرح تکمیل و تجهیز شبکه های اندازه گیری آبهای سطحی و زیرزمینی اشاره کرد.

در پایان جلسه دکتر حاتمی نیز از اقدامات شرکت آب منطقه ای کرمان در راستای تأمین و انتقال آب شرب و ساماندهی رودخانه ها تشکر کرد و جهت رفع مسائل و مشکلات طرحهای عمرانی، قول مساعد داد و در این زمینه دستورات لازم را صادر نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات