20 تيرماه آخرين مهلت ارسال مقاله به اولين همايش ملي تنوع‌زيستي

20 تيرماه آخرين مهلت ارسال مقاله به اولين همايش ملي تنوع‌زيستي


دبير علمي اولين همايش ملي تنوع‌زيستي گفت:20 تيرماه آخرين مهلت براي ارسال مقاله به نخستين همايش ملي تنوع‌زيستي است.

به گزارش «پارما» از پايگاه اطلاع رساني سازمان حفاظت محيط زيست، محمد مدادي افزود: تاريخ برگزاري همايش كه به دليل همه گيري كرونا به تعويق افتاده است، در نيمه دوم تابستان بوده و نحوه برگزاري آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

وي با بيان اينكه استقبال محققان، اساتيد و دانشجويان از همايش بسيار گسترده بوده به نحوي كه بيش از 90 مقاله تا كنون دريافت شده است، گفت: تمام پيش بيني هاي لازم براي برگزاري مناسب همايش چه به شكل حضوري و يا وبينار انجام شده و بسته به شرايط روز در اين خصوص تصميم گيري خواهد شد.

وي از تمامي علاقمندان دعوت كرد تا در فرصت باقيمانده نسبت به ارسال مقالات خود از طريق سايت همايش به آدرس biodiversitycongress.ir و همچنين شركت در انتخاب كتاب برتر تنوع زيستي در صورت تمايل اقدام كند.

بر اساس اعلام دبيرخانه همايش، بيستم تيرماه آخرين مهلت براي ارسال مقاله و نيز شركت در انتخاب كتاب برتر بوده و اين مهلت تمديد نخواهد شد.

اين همايش در چهار رويكرد اصلي شناخت و معرفي تنوع زيستي كشور و مطالعات بنيادين آن، حفاظت در سطوح سه گانه بهره برداري پايدار از تنوع زيستي و آموزش و جريان سازي در سطوح مختلف جامعه برگزار و در بيش از 10 محور بر اساس ضرورت علمي و اجرايي موجود نسبت به پذيرش مقالات اقدام خواهد كرد.

رويكردهاي نوين در حفاظت، مديريت گونه ها و جمعيت ها، ابعاد حقوقي و بين المللي تنوع زيستي، اثرات تغييرات اقليم بر تنوع زيستي، كشاورزي پايدار، دانش بومي و مشاركت آگاهانه در حفظ تنوع زيستي محورهاي مهم اين همايش است.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات