رفع تصرف بیش از ۵ هزارمترمربع از تصرفات بستر رودخانه کمرد در حوزه...

مدیر منابع آب شهرستان های تهران و پردیس از رفع تصرف مساحتی به میزان ۵ هزار و ۱۷۱ مترمربع از بستر رودخانه کمرد در روستای کمرد شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران،  "راما حبیبی" با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان فنی و حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با پشتیبانی یگان های انتظامی ، مساحتی به میزان  ۵  هزار  و ۱۷۱ مترمربع از بستر رودخانه کمرد در روستای کمرد از توابع شهرستان پردیس رفع تصرف شد.

وی افزود: این عملیات شامل تخریب بنا، دیوارکشی بوده است که در قالب ۱۱فقره دستور قضایی رفع تصرف و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.

حبیبی تصریح کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند .

وی در پایان خاطرنشان کرد: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات