آبزی پروی در مخزن ۱۰ سد استان اردبیل واگذار می شود

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل اعلام کرد: این شرکت آبزی پروری در مخازن ۱۰ سد استان را در یک مزایده عمومی بصورت یکساله به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار می نماید.

مهندس عباس جنگی مرنی افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل در سال "جهش تولید" و در جهت حمایت از رونق تولید و سرمایه گذاری، طبق یک برنامه زمانبندی یک ساله، آبزی پروری در ۱۰ سد سطح استان را واگذار می نماید .

وی با اشاره به ۱۰ سد مورد اشاره تصریح کرد: سد کوهساره در شهرستان اردبیل، سدهای پردستلو و لیکوان در شهرستان کوثر، سدهای مزرعه جهان، قصابه، قره قیه و ینگجه در شهرستان مشگین شهر و سدهای سقزچی، سربند و سوها در شهرستان نمین، ۱۰ سدی هستند که آبزی پروری در آنها واگذار می شود .

مهندس جنگی مرنی اظهار داشت: برنامه واگذاری آبزی پروری در ۱۰ سد مذکور از طریق درج در نشریات به اطلاع عموم رسیده و علاقه مندان می توانند در مزایده مذکور شرکت نمایند .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در پایان اعلام کرد: شرکت کنندگان می توانند اسناد مزایده را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اخذ نموده و پیشنهادات خود را طبق تقویم مندرج در سامانه مذکور بارگذاری نمایند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات