تمامي دستگاه هاي اجرايي استان در مديريت مصرف انرژي ...

به گزارش پايگاه خبري توانير درخواست مديرعامل شركت برق منطقه اي غرب از استانداركرمانشاه:
تمامي دستگاه هاي اجرايي استان در مديريت مصرف انرژي برق مشاركت داشته باشند

مديرعامل شركت سهامي برق منطقه اي غرب در حضور استاندار كرمانشاه به تبيين وضعيت شبكه برق استان و مجموعه اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام شركت برق منطقه اي غرب پرداخت و گفت: از استاندار كرمانشاه درخواست مي كنم كه همه دستگاه هاي اجرايي استان در بحث مديريت مصرف انرژي برق مشاركت داشته باشند تا بتوانيم پيك بار سال 99 را با موفقيت پشت سربگذاريم.
به گزارش روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب، مهندس علي اسدي مديرعامل اين شركت در جلسه شوراي اداري استان درخصوص وضعيت توليد برق استان كرمانشاه گفت: شرايط توليد استان بسيار مطلوب است به طوري كه ميزان توليد استان از ميزان مصرف آن بسيار بالاتر بوده و با اين ميزان توليد، برق مازاد را با استان هاي همجوار مبادله مي كنيم.
وي ادامه داد: با مديريت اضطراري بار و همكاري صنايع و مديريت مصرف توانسته ايم به مصرف قابل قبول برسيم. ضمن اينكه براي سال هاي آتي توسعه شبكه انتقال و فوق توزيع و تخصيص منابع و نقدينگي براي اين امر كاملا" ضروري است .
اسدي اظهار داشت: همكاران اينجانب در برق منطقه اي غرب و شركت توزيع استان كرمانشاه تلاش مي كنيم كه در مديريت و تامين برق واحدهاي صنعتي ، مسكوني و بخش هاي اداري تدابير لازم اتخاذ شود تا به آسايش مردم آسيبي وارد نشود.
ايشان در پايان مسئولين و مردم را به رعايت الگوي مصرف در زمان پيك بار دعوت كرده و اظهارداشت : از همه مردم شريف استان درخواست مي كنم تا مصرف برق خود را در ساعات پيك بار يعني از ساعت 13 الي 17 مديريت كنند تا انشاالله شاهد قطعي برق در استان نباشيم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات