بازدید از سد و کمپ لار با حضور جمعی از متقاضیان سرمایه گذاری

مدیر دفتر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی شرکت آب منطقه ای تهران از بازدید سد و کمپ لار با حضور مشاور و قائم مقام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، جمعی از مدیران دفاتر و برخی از متقاضیان سرمایه گذاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمد علی کریمخانی" با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای انتشار آگهی فراخوان ارزیابی کیفی مزایده گران جهت بهره برداری از اراضی کمپ های سد لار به منظور اجرای طرح های گردشگری، بازدیدی با حضور  مشاور و قائم مقام مدیرعامل شرکت، مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی و همچنین جمعی از متقاضیان سرمایه گذاری در کمپ های مذکور صورت پذیرفت.

کریمخانی ضمن اشاره به برگزاری نشست پرسش و پاسخ در راستای پاسخگویی به سوالات و ابهامات متقاضیان در انتهای جلسه افزود: در این  بازدید، "مفید اصغری" مدیر امور نظارت بر بهره برداری و نگهداری سد لار، گزارش مبسوطی از  تاسیسات تامین  و انتقال سد لار به متقاضیان سرمایه گذاری ارائه نمود و در ادامه  به معرفی جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری محدوده کمپ پرداخت.

مدیر دفتر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد:  در این نشست مشترک، مقرر شد کلیه متقاضیان نسبت به تهیه و ارائه طرح گردشگری پیشنهادی و تکمیل اسناد ارزیابی کیفی جهت بررسی در کمیته فنی و بازرگانی، اقدام نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات