ورود پیکر شهید کمالی عطر و بوی دیگری به شهر ساری داده است

ورود پیکر شهید کمالی عطر و بوی دیگری به شهر ساری داده است

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، صبح امروز پنجشنبه، عباس رجبی شهردار ساری به همراه ، عباسعلی رضایی فرماندار مرکز استان، علیجان شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر، سید علی آقامیری عضو این شورا، احمد عطاریه رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ساری و زیبافر رییس اداره بنیاد شهید شهرستان ساری ضمن حضور در منزل شهید مدافع حرم سعید کمالی ، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار عباس رجبی شهردار ساری ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع حرم و با اشاره به ایثارگری ها و جانفشانی های آنان، اظهار داشت: همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و تلاش می کنیم همواره در مسیری که آنها برای اعتلای اسلام و حفظ امنیت و استقلال ملت ایران مهیا ساخته اندگام برداریم.

وی افزود: ورود پیکر شهید کمالی عطر و بوی دیگری به شهر ساری داده است

در این دیدار پدر شهید مدافع حرم سعید کمالی ضمن قدردانی از حضور عباس رجبی شهردار ساری و همراهان به ذکر خاطراتی از این شهید گرامی پرداخت.

گفتنی است، شهید سعید کمالی از شهدای مدافع حرم در اردیبهشت سال 95 ، در منطقه خانطومان سوریه و در حین ماموریت به شهادت رسید و پیکر مطهرش پس از چهار سال شناسایی و به میهن اسلامی بازگردانده شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات