تصفیه سالانه 90 میلیون مترمکعب آب در تصفیه خانه خط دوم انتقال آب...

با راه اندازی تصفیه خانه خط دوم انتقال آب از سد درودزن به شیراز،حجمی بین 60 تا 90 میلیون مترمکعب آب در طول یکسال تصفیه می شود.

به گزارش خبرنگار ما دومین خط انتقال آب به شهر شیراز پروژه ای است که به منظور رفع کمبودهای آب شرب شیراز با نظارت شرکت آب منطقه ای فارس و نیز مشارکت بخش خصوصی  در حال انجام است که در آینده ای نزدیک این پروژه  اتمام و به مردم شیراز هدیه می شود.

حمیدرضا ظهیرامامی قائم مقام شرکت فراسان و یکی از پیمانکاران عمده این پروژه به خبرنگار ما گفت: تاکون 200میلیارد تومان برای اجرای این پروژه هزینه کرده ایم و ان شاالله امید داریم با تلاشی که در ادامه روند کار از سوی دولت و بخش خصوصی انجام خواهد گرفت، شاهد تکمیل این پروژه باشیم و دومین خط انتقال آب از سد درودزن به مردم شریف شیراز هدیه داده شود.

ظهیرامامی افزود: این پروژه از زمان آغاز در مدت کوتاهی به بهره برداری رسیده است و می تواند بخش قابل توجهی از نیازهای آب شرب شیراز را تامین نماید.توقع ما این است که بخش دولتی ما را یاری دهد و بتوانیم در مدتی که از این تصفیه خانه استفاده می نماییم سرمایه گذاری های انجام شده مان را جبران بکینم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای فارس

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای فارس

    شركت آب منطقه‌ای فارس یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات