پیام رئیس جمهور در پی انتشار کتاب مستند وعده ای که وفا شد

گزارش اقدامات انجام شده در قالب پویش هر هفته الف-ب-ایران در نیمه دوم سال 1398 و دستاوردهای کسب شده، در قالب کتابچه مستند وعده ای که وفا شد تقدیم ریاست جمهوری گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، رضا اردکانیان در پی انتشار کتاب مستند "وعده ای که وفا شد"، از مقام ریاست جمهوری پیامی مبنی بر مراتب لطف و توجه ویژه ایشان به خانواده بزرگ صنعت آب و برق دریافت نمود.

در متن پیام رئیس جمهور آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدامات برنامه ریزی شده در زمینه دو نیاز اساسی مردم یعنی آب و برق (الف و ب)، عبور بی مشکل از تابستان های گرم و خشک، ایجاد امنیت روحی و اجتماعی در جهت استمرار بهره گیری از دو نعمت ارزشمند، اعتماد لازم برای برنامه ریزی اقتصادی، و نگاه امیدوارانه به تابستان 99 علیرغم مواجهه با پاندومی کووید 19 و عدم دغدغه مردم در جهت قطعی آب و برق در بیمارستان یا منزل یا محل کار از یکسو و بیان و تشریح لازم در پایان طرح ها و افتتاح آنها به سبکی نوین و دلگرم کننده از سوی دیگر، برای مردم عزیز ایران و دولت تدبیر و امید، افتخارآمیز و غرورآفرین بود.

در برابر جهاد و فداکاری شخص جنابعالی، مدیران، کارکنان، مهندسین و کارگران وزارت نیرو، به قامت می ایستم و با همه وجود تقدیر و تشکر می کنم.

خداوند یارتان باد.

حسن روحانی

رئیس جمهور

وعده ای که وفا شد

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات