کلنگ احداث 1000 واحد مسکونی برای محرومین در قم به زمین زده شد

کلنگ احداث 1000 واحد مسکونی برای محرومین در قم به زمین زده شد


با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور کلنگ احداث 1000 واحد مسکونی برای محرومین در قم به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم , مراسم کلنگ زنی احداث 1000 واحد مسکونی برای محرومین با حضور آقایان: دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور , مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور, مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور , سلیمان پور معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم, بهشتی معاون امور عمرانی استانداری قم , بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان و مسئولین محلی در روستای خورآباد بخش کهک به زمین زده شد.
ابتدا مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده و با اشاره به سیاستهای بنیاد مسکن جهت خانه دار شدن قشر جوان روستایی و فاقد مسکن گفت : در راستای اهداف کلان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خدمات رسانی به جامعه هدف و خانواده های ضعیف روستایی این بنیاد آمادگی دارد اقدامات لازم را انجام دهد.
در این مراسم دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تمامی مسئولین استان باید برای رفع مشکل مسکن تلاش نمایند.
در پایان کلنگ احداث 1000 واحد مسکونی برای محرومین قم توسط دکتر نوبخت معاون  رئیس جمهور و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به زمین زده شد
لازم به ذکر است در این طرح به صورتی برنامه ریزی شده که افراد واجد شرایط که بیشتر از قشر متوسط وضعیف جامعه روستایی هستند بتوانند صاحب خانه شوند.

لینک اصل خبر در سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    منبع خبر

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات