تقاطع غیرهمسطح مصلی تا پایان سال به بهره‌برداری  ...

تقاطع غیرهمسطح مصلی تا پایان سال به بهره‌برداری ...

تقاطع غیرهمسطح مصلی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد/ عملیات عمرانی به صورت شبانه‌روزی در حال اجراست

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی، در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد از برخی پروژه‌های عمرانی واقع در این مناطق، اظهارکرد: تقاطع غیرهمسطح مصلی، یکی از درخواست‌های مکرر ساکنان منطقه بوده و همیشه متقاضی و پیگیر آغاز عملیات اجرایی این پروژه بوده‌اند.

نوروزی با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح مصلی نقش بسزایی در کاهش ترافیک ورودی شهرک‌های شهید رجایی و باهنر دارد، گفت: ادامه این مسیر و اتصال آن به سمت بهشت‌رضا(ع) و شهرک طرق دیگر مزایای ترافیکی پروژه پس از تکمیل خواهد بود.

رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد تصریح کرد: برگزاری مناقصه برای اجرای تقاطع غیرهمسطح مصلی سبب شد تا پروژه از نظر قیمتی به صرفه و صلاح شهرداری تمام شود و از کیفیت و سرعت بالا نیز برخوردار باشد.

نوروزی با اشاره به انجام شبانه‌روزی فعالیت‌ عمرانی و احداث تقاطع غیرهمسطح مصلی، افزود: در ابتدا مقرر بود که این پروژه 15 ماهه به اتمام برسد ولی با توافق صورت گرفته و تاکیدات شهردار، این بازه زمانی دو ماه کاهش پیدا کرده و امیدواریم تا پایان سال شاهد بهره‌برداری از پروژه باشیم و خدمتی دیگر برای شهروندان مشهدی ارائه شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات