برگزاری نخستین جشنواره...

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری نخستین جشنواره بین‌المللی نقاشی شهر‌های میراث جهانی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور ببن الملل شهرداری یزد - عباس ملازینلی از برگزاری نخستین جشنواره بین‌المللی نقاشی شهر‌های میراث جهانی ( owhc ) خبر داد و گفت: این سازمان به منظور معرفی نقاشی‌های برگزیده برای رقابت در تولیدات نقاشی شهر‌های میراث جهانی که  از سوی شهر تاریخی بانسکای اسلوواکی برگزار می‌شود از هنرمندان کودک و نوجوان در گروه سنی ٩ تا ١۵ سال دعوت به حضور در این رویداد هنری می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: اهداف برگزاری این جشنواره عبارت است از دستیابی کودکان و نوجوانان به دانش و آگاهی بهتر از شهر میراث جهانی، القاء درک قوی‌تر از تعلق و غرور در مورد میراث جهانی به کودکان و نوجوانان و نیز فرصت دادن به جوانان به منظور بیان نظرات از طریق دیدگاه شخصی خود در مورد میراث جهانی و همچنین در مورد شهر خودشان است.

وی ادامه داد: موضوعات آثار ارسالی شامل: نماد‌های فرهنگی، هنری، تاریخی و مذهبی شهر یزد، فرهنگ و آداب و رسوم مردمان شهر یزد، سوغات و صنایع دستی شهر یزد، زندگی روزمره مردم در بافت تاریخی و جلوه‌های گوناگون معماری در پیوند با مردم است.

ملازینلی افزود: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به صورت مجازی و یا حضوری به آدرس دبیرخانه واقع در: خیابان آیت‌الله کاشانی، روبروی پارک هفتم تیر، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، واحد مدیریت گردشگری ارسال نمایند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار شنبه ١١ مرداد ماه ١٣٩٩ است، گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت yazdfarhang.ir مراجعه کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات