اطلاعیه/ تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان هیات رییسه گروههای تخصصی

اطلاعیه/ تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان هیات رییسه گروههای تخصصی

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کووید -۱۹ و به منظور برگزاری انتخابات پرشور هیات رییسه گروههای تخصصی، تصمیم به تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان این انتخابات گرفته است.

لذا از داوطلبان  فوق دعوت می گردد به منظور اطلاع از بررسی شرایط داوطلبی در انتخابات گروههای تخصصی این شرایط را در نظام نامه گروههای تخصصی به دقت مطالعه نمایند.

همچنین داوطلبان می توانند در ساعات اداری با شماره ۳۵۸۴۶ داخلی ۶۳۵ تماس حاصل نموده و پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایند .داوطلبان محترم ، نظر شما را به نکات  ذیل نیز جلب می نماییم :

۱-لازم است داوطلبان کلیه شرایط مندرج در نظام نامه را شخصاً مطالعه و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند .

۲-در زمان مراجعه به سازمان جهت اخذ مکاتبات استعلامات سوء پیشینه و اعتیاد همراه داشتن دو قطعه عکس الزامی است .

۳- در زمان مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی پلیس +۱۰ و پزشکی قانونی همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس الزامی است.

۴- به آگاهی میرساند وفق بند ۳ ماده ۴ از آنجا که روند بررسی مدارک و ارایه تاییده نهایی از طریق کارگروه سنجش مستقر در شورای مرکزی صورت میگیرد ، این هیات هیچگونه مسولیتی در این زمینه نداشته و صرفا روند اجرای نظامنامه موصوف را بر عهده دارد .

۵-دریافت و پرینت فرم شماره یک و دو از نظام نامه  و تکمیل آنها .

۶-پس از تکمیل ردیفهای یک الی ۹ از چک لیست ارایه شده، حداکثر تا مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ مدارک را در ساعات اداری به دبیرخانه هیات اجرایی انتخابات گروههای تخصصی واقع در طبقه چهارم ساختمان اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز تسلیم نماید و نسبت به اخذ مکاتبات استعلام های مندرج در بند های بعدی چک لیست اقدام نمایند .

۷-با عنایت به زمانبر بودن استعلامات مندرج لازم است  پس از اخذ مکاتبات استعلام ها، فورا به مراکز مربوطه مراجعه تا پاسخ کلیه استعلامهای اخذ شده حداکثر تا مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۰  به دبیر خانه هیات اجرایی انتخابات گروههای تخصصی تحویل گردد.

۸-عدم تکمیل مدارک یا تحویل آنها در تاریخ های مقرر (حتی در صورت تشکیل پرونده ) به منزله انصراف از درخواست تلقی شده و هیچگونه اعتراضی در این زمینه قابل استماع نخواهد بود.با احترام
هیات اجرایی انتخابات گروههای تخصصیلینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات