کاهش حجم زباله‌ها در روز شهرک خاتم الانبیاء

کاهش حجم زباله‌ها در روز شهرک خاتم الانبیاء

حمید کافی‌زاده در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک با بیان اینکه معتمدین محلی تکیه گاه‌های اصلی شهرداری در اجرای پروژه های شهری هستند، گفت: شهرداری منطقه 4 جلسات متعددی با معتمدین نواحی سه گانه داشته و در این نشست‌ها، موضوعاتی نظیر تسریع در آزادسازی محور امیرکبیر، توسعه و ترمیم آسفالت معابر منطقه، توسعه برنامه های فرهنگی در شهرک خاتم الانبیاء و... مطرح شده است. وی خاطرنشان کرد: فرهنگسرای فین هم که فعالیت عمرانی آن بعد از کرونا مجددا شروع شده، در آینده ای نزدیک افتتاح می شود. ▫️به گفته وی، اکثر پروژه‌های اجرایی منطقه چهار با نظر و مشورت معتمدین محلی بوده و طبق نیازسنجی نواحی اولویت‌بندی می‌شود.
مسئول روابط عمومی و امور اجتماعی منطقه چهار با اشاره به روند کاهشی زباله در روز شهرک خاتم الانبیاء اذعان کرد: معتمدین محلی به صورت مکرر از سهل‌انگاری برخی شهروندان ساکن مسکن مهر که بازه زمانی اعلام شده زباله های خود را بیرون نمی‌گذارند ابراز نگرانی می‌کنند، چرا که به خاطر متراکم بودن بافت این شهرک اثر زیست‌محیطی آن از نظر سلامتی و بهداشت مشهود است و برای بسیاری از خانواده‌ها مشکلاتی ایجاد می‌کند.
کافی‌زاده در پایان با تأکید بر تعامل شهروندان و مدیران منطقه چهار، سامانه 137 منطقه را یکی از اصلی‌ترین راه‌های ارتباطی برای پیگیری و بررسی سریع مشکلات شهروندان است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات