لزوم برنامه ریزی در جهت استفاده از پتانسیل آبهای معدنی برای...

در دیدار صبح امروز هفدهم تیرماه مدیر آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار شهرستان کوثر بر لزوم برنامه ریزی در جهت استفاده از پتانسیل آبهای معدنی برای ارتقای سطح کیفی گردشگری در کوثر تاکید شد.

فرماندار شهرستان کوثر در این دیدار ضمن قدردانی از اهتمام جدی شرکت آب منطقه ای اردبیل در پیشبرد اهداف بخش آب شهرستان کوثر در حوزه های مختلف بر لزوم برنامه ریزی در جهت استفاده از پتانسیل چشمه های آب گرم و سرد معدنی و ارتقای سطح کیفی گردشگری در شهرستان تاکید کرد .

وحید کنعانی کلور با اشاره به ظرفیت بالای بخش آب شهرستان کوثر تصریح کرد: استفاده مناسب از این ظرفیت می تواند در توسعه بخش کشاورزی و باغداری در شهرستان مثمر ثمر واقع گردد.

وی اجرای پروژه های بخش آب شهرستان را نشان از توجه وزارت نیرو به پتانسیل های آبی شهرستان عنوان کرد و افزود: احداث سد گیوی و شروع عملیات احداث شبکه آبیاری پایاب سد گیوی در آینده نزدیک می تواند در حل مشکلات اقتصادی و کشاورزی منطقه تاثیر گذار باشد.

عضو هیئت مدیره و مدیر آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های آتی شرکت آب منطقه ای اردبیل در بخش آب شهرستان کوثر اظهار داشت: بی شک اهمیت و نقش مضاعف چشمه آبگرم معدنی گیوی در مجاورت مخزن سد گیوی به منظور ایجاد یک محیط گردشگری پایدار در شهرستان دوچندان خواهد بود.

مهندس رضا غفاری عنوان کرد: در همین راستا شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن ارتقای سطح خدمات برای مسافرین و گردشگران در آبگرم گیوی، برنامه ریزی در جهت  استفاده از سایر پتانسیلهای گردشگری شهرستان از جمله چشمه آبگرم داش حمامی را نیز مدنظر قرار دارد.

کارشناس آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این دیدار به وضعیت فعلی بهره برداری از آبگرم گیوی متاثر از شیوع بیماری کرونا اشاره و سیاستهای حمایتی شرکت آب منطقه ای اردبیل را در این زمینه تشریح نمود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات