دیدار فرمانده سپاه ناحیه خرمدره با مدیر امورمنابع آب شهرستان...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،سرهنگ محمد امیرخانی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان خرمدره با جواد گلی مدیر امور منابع آب این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

جواد گلی، در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم و قدردانی از حضور فرمانده سپاه ناحیه خرمدره در امورمنابع آب این شهرستان،اظهارکرد: امنیت کنونی حاکم بر جامعه را مدیون خون فشانی شهیدان و ایثار زرمندگانی است که بدون هیچ توقعی از کشور دفاع کردند.

وی با ارائه گزارش از وضعیت منابع آب شهرستان خرمدره و به منظور آشنایی بیشتر فرمانده سپاه ناحیه خرمدره با ماموریتهای جاری این امور، تصریح کرد: در حفاظت از منابع آب زیرزمینی ، حریم بستر رودخانه های این شهرستان در جهت مدیریت و کنترل سیلاب از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان خرمدره نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مدیریت و پرسنل امور منابع آب خرمدره گفت:در این برهه حساس وظیفه سنگین تامین آب سالم و پایدار بر عهده شرکت آب منطقه ای زنجان در رأس و امورمنابع آب شهرستانهای تابعه است و این کار از ارزش فراوانی برخوردار است.

سرهنگ امیرخانی،  ضمن ابراز امیدواری برای خدمت به مردم در سایه وحدت و همدلی گفت: برای هر گونه همکاری با امور منابع آب خرمدره جهت خدمت رسانی به مردم ولایتمدار شهرستان اعلام آمادگی می کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات