برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب وبرق استان زنجان در سال99

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اولین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان در سال 99 با حضور اعضای این شورا به میزبانی شرکت برق منطقه ای زنجان، برگزارشد.

در ابتدای این جلسه،حجت الاسلام والمسلمین علی رحمتی،دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان زنجان با قرائت حدیثی از امام صادق(ع)، که فرمودند؛ لقمان حکیم به پسرش اینگونه نصیحت کرد، اى پسرم ، هر چیزى نشانه‏ اى دارد که بدان شناخته میشود و دین نیز سه نشانه دارد : پاک‏دامنى، دانش و بردبارى.

وی، با خطاب قرار دادن اعضای جلسه به این نصیحت حکیمانه ، بردباری را از گنجینه های عظیم باری تعالی دانست که به بندگان مخلص و فداکار خود عطا می کند.

رحمتی، با ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های شورای فرهنگی صنعت آب وبرق استان در سال 98 اظهارداشت: با سعی و تلاش همه همکاران فرهنگی در صنعت آ ب و برق استان و بویژه مدیران عامل این صنعت، توانستیم در سال97 در کشور به عنوان صنعت آب و برق شایسته تقدیر ویژه در انجام امور محوله فرهنگی و دینی دست یابیم.

دبیر شورای فرهنگی صنعت آب وبرق استان، ضمن تاکید بر تداوم این نوع عملکرد در شرکتهای تابعه، تصریح کرد:در خصوص فعالیت های مربوط به اقامه نماز شرکت های صنعت آ ب و برق زنجان در سال 98 نیز طبق اعلام ستاد اقامه نماز استان از رتبه خوبی برخودار هستیم.

وی، با اشاره به برنامه های ابلاغی وزارت نیرو در سال 99 که در 7 محور می باشد،افزود: در این راستا با هماهنگی هایی که با مدیران محترم عامل شرکت های تابعه در استان بعمل آمده است،بدلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا،می توانیم از ظرفیت فضای مجازی و نشست های ویدئو کنفرانسی برای انجام برنامه های محوله در سالجاری استفاده نمائیم.

در ادامه،مسئولین شورای فرهنگی شرکت های صنعت آ ب و برق استان زنجان به بیان برنامه ها و نکته نظرات خود در خصوص هرچه بهتر برگزاری برنامه های شورای فرهنگی در سالجاری پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات