شروع عملیات اجرایی تونل دوم گردنه حیران تا 10 روز آینده

شروع عملیات اجرایی تونل دوم گردنه حیران تا 10 روز آینده

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان در بازدید از تجهیز کارگاه احداث تونل دوم گردنه حیران گفت: عملیات حفاری و احداث تونل دوم گردنه حیران با 200 میلیارد ریال اعتبار اولیه تا 10 روز آینده آغاز می شود .

وی با بیان اینکه مطالعه مسیر به صورت استانی سال 97 شروع شده بود، افزود: در سفر ریاست جمهوری به استان اعتبار اولیه احداث این تونل را توانستیم اخذ کنیم .

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این بازدید گفت : با توجه به تجهیز کارگاه از سوی پیمانکار پروژه طی 10 روز آینده عملیات اجرایی بطور کامل شروع خواهد شد.

حیدری در این بازدید با اشاره به روند اجرای پروژه بیان کرد : طول کل پروژه 2 کیلومتر و 300 متر شامل 650 متر تونل و تکمیل ادامه بزرگراه تا تونل از سمت اردبیل و اتصال به جاده موجود از سمت آستارا خواهد بود.

وی افزود : مبلغ قرارداد 380 میلیارد ریال و مدت پیمان 30 ماه می باشد که با توجه به توافقات بعمل آمده با پیمانکار و تامین اعتبار لازم از طریق استانداری و راه و شهرسازی استان مقرر گردید پروژه طی 12 ماه آینده تکمیل و جهت بهره برداری در اختیار عموم مردم و هموطنان عزیز قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات