تعمیرگاه لوازم برقی در آتش سوخت

تعمیرگاه لوازم برقی در آتش سوخت

آتش سوزی تعمیرگاه لوازم برقی در بلوار ساوالان، با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  در پی تماس رهگذران با سامانه 125 مبنی بر مشاهده دود و آتش از داخل یک مغازه تعمیرگاه لوازم، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه، ساعت 18:14دیروز آتش نشانان ایستگاه 2 را به بلوار ساوالان، خیابان خلیل پور اعزام كرد.

وحید باقری یار افسر آماده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یك باب مغازه تعمیرات لوازم برقی دچار آتش سوزی شده و مالک آن در محل حضور نداشت و کرکره مغازه بسته و شعله های سر کش آتش در حال سرایت به واحد های همجوار بود.

وی افزود: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص کرکره مغازه را باز کردند و بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با قطع برق و گاز مغازه به ایمن سازی محل حادثه مشغول شدند و گروه دوم نیز با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و استفاده از لوله آبدهی به مهار آتش سوزی پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از اتمام شعله زنی و مهار کامل آتش سوزی شروع به انجام لکه گیری شده و در مدت زمان کوتاهی توانستند این آتش سوزی را قبل از سرایت به سایر واحدهای همجوار مهار و خاموش کنند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش سوزی و ایمن سازی محل حادثه با تحویل ملک به مالک و ارائه تذکرات ایمنی به وی، به عملیات خود پایان دادند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات