به منظور جبران بخشی از آسیب های کرونا، به رانندگان تاکسی وام 6 میلیون تومانی پرداخت می شود

به منظور جبران بخشی از آسیب های کرونا، به رانندگان تاکسی وام 6 میلیون تومانی پرداخت می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که به علت ویروس کرونا درآمد رانندگان تاکسی که جزو زحمتکش ترین اقشار جامعه و نماد امانتداری می باشند به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است، این صنف نیز جزو مشاغل آسیب دیده از کرونا محسوب شده و طبق مصوبه ستاد ملی کرونا به منظور جبران بخشی از خسارت وارده به رانندگان تاکسی مقرر شده که مبلغ ۶ میلیون تومان تسهیلات به آنان پرداخت شود.

وی ادامه داد: بر اساس پیگیری های به عمل آمده، این وام که بازپرداخت آن ۲۴ ماهه است و رانندگان تاکسی برای بازپرداخت این تسهیلات ۴ ماه فرصت تنفس دارند توسط بانک سینا پرداخت می شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: تاکسیرانان دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی و فاقد سابقه تامین اجتماعی برای دریافت این وام تا 30 تیر فرصت دارند که در سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند.

عرشیان گفت: با توجه به پیگیری های به عمل آمده جهت حل مشکل ضامن، تاکسیرانان بدون نیاز به معرفی ضامن و فقط از طریق یک قطعه چک یا سفته می توانند این وام را دریافت نمایند.

وی افزود: از تاکسیرانان عزیز خواهشمندیم به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا هنگام مراجعه به بانک خودکار شخصی و ماسک همراه داشته باشند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایید.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات