رویداد نیازهای فنآورانه برق و انرژی در هفته استارتاپی هوشمند...

در سومین روز از هفته استارتاپی هوشمندسازی صنعت انرژی ایران، رویداد مجازی اعلام نیازهای فنآورانه صنعت برق و انرژی به همت پژوهشگاه نیرو و همکاری شتابدهنده آی تک بصورت آنلاین در روز دوشنبه 23 تیرماه برگزار گردید.
در این رویداد ضمن معرفی فرصت‌های ناشی از تحول دیجیتال با نگاه ویژه به فنآوری‌های واقعیت افزوده و مجازی (AR/VR) ، نیازهای صنعت برق در ساعات اوج مصرف تشریح و به مخاطبان ارائه گردید.
هفته استارتاپی هوشمندسازی صنعت انرژی با هدف شکل دهی به اکوسیستم استارتاپی و نوآوری و توسعه مهارت‌های فنی افراد و تیم‌های علاقه مند حول محور چالش‌ها و نیازهای اولویت دار صنعت برق و انرژی از روز شنبه 21 تیرماه با برگزاری اولین کارگاه آموزشی آغاز گردید و تا پنج شنبه 26 تیرماه ادامه خواهد یافت.
این مجموعه رویدادها و کارگاه‌های آموزشی بخشی از «برنامه پیش شتابدهی و شتابدهی هوشمندسازی صنعت انرژی» را تشکیل می‌دهند که افراد و تیم‌های علاقه مند به حضور در فرآیند تیم سازی می‌توانند با حضور و ثبت نام در این رویدادهای رایگان، اولین گام در تشکیل استارتاپ فنآورانه در این صنعت استراتژیک برداشته و در کنار تیم مانیتورینگ آماده ورود حرفه‌ای به اکوسیستم استارتاپی هوشمندسازی صنعت انرژی شوند.
علاقه مندان جهت حضور و ثبت نام در این رویداد‌ها می‌توانند به وب سایت اینوونت Enovent.ir مراجعه نمایند. تیم‌های استارتاپی شکل گرفته نیز جهت حضور در برنامه شتابدهی می‌توانند با مراجعه به وب سایت شتابدهنده آی تک به آدرس Itechac.com نسبت به ثبت نام در برنامه شتابدهی اقدام نمایند.

لینک اصل خبر در سایت پژوهشگاه نیرو

    منبع خبر

    پژوهشگاه نیرو

    پژوهشگاه نیرو یک دانشگاه در شهر تهران می باشد

      نظرات