استیفای حقوق دولت در بخش آب و صیانت از آن وظیفه ای است که باید بدان...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ، صبح امروز درویشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به دعوت مصطفی زاده فرماندار شهرستان روانسر با ایشان در محل دفتر فرمانداری ملاقات نمود.

در ابتداء  این نشست مصطفی زاده فرماندار شهرستان روانسر گفت :  392 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان داریم که تعیین تکلیف این چاه ها در اولویت ما میباشد .

مصطفی زاده  همچنین  با اشاره به سراب شهرستان روانسر خواستار اختیارات بیشتر شرکت آب منطقه ای در این  سراب شد .

ایشان نصب کنتورهای هوشمند را از دیگر موارد مورد لزوم در شهرستان  توصیف نمود. سپس درویشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ضمن تقدیر از میزبانی فرماندار شهرستان روانسر گفت: برخورد با چاه های غیرمجاز  که آثار مخرب آن جبران ناپذید است  وفق قانون در دستور کار این شرکت میباشد و وظیفه ما در این بخش استیفای حقوق دولت و مردم است

درویشی  همچنین با اشاره به نصب کنتورهای هوشنمد  ادامه داد در شهرستان روانسر  تعداد مورد نظر در سالجاری 50 مورد است که تاکنون 17 مورد آن نصب شده است .

مدیرعامل شرکت با اشاره به برداشت های بی رویه از منابع زیرزمینی و خسارت ناشی از این برداشت ها به  آبخوان  منطقه اظهار داشت متاسفانه  به دلیل بهره برداری های بی رویه ، وضعیت آب زیرزمینی دشت روانسر – سنجابی بحرانی است .

ایشان همچنین به سطح آب های زیرزمینی در دشت روانسر _ سنجابی اشاره  و افزود به دلیل همین سوء برداشت ها شاهد کاهش سطح آب در این منطقه  میباشیم و بر همین اساس  این دشت  جزء  دشت های ممنوعه  است .

درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در پایان سخنان خود همچنین به ساماندهی سراب جابری اشاره و گفت :  این سراب که دارای جاذبه های گردشگری میباشد در دستور  کار برای جذب سرمایه گذار قرار گرفته است .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات