بازدید فرماندار نمین به همراه شورای اسلامی شهر عنبران از روند...

فرماندار نمین به همراه اعضاء شورای شهر عنبران و با حضور رئیس اداره منابع نمین و نماینده مجری طرح آبرسانی نمین و عنبران از روند اجرایی طرح آبرسانی بازدید کرد.

فرماندار نمین در این بازدید ضمن ابراز رضایت از پیشرفت پروژه آبرسانی نمین عنبران گفت: برای به نتیجه رسیدن این پروژه آمادگی هرگونه همکاری را اعلام می کنیم.

عاطف ناصری افزود: اجرای این پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است و باید در اولین مرحله ۶/۵ کیلومتر از خط لوله انتقال، اجرا تا کل خط به اتمام برسد تا انتقال آب از روستای گللو تا شهر نمین و عنبران انجام شود.

رئیس اداره منابع آب نمین نیز تصریح کرد: سال گذشته که فاز اول این طرح تکمیل و تحویل آب و فاضلاب شهرستان نمین شد تا امروز خوشبختانه در خصوص تامین آب مشکلی ایجاد نشده است.

نماینده مجری طرح آبرسانی نمین و عنبران نیز در این بازدید گفت: طرح آبرسانی نمین و عنبران با هدف تامین آب شرب مطمئن و پایدار شهرستان نمین و ۵ روستا‌ی مجتمع وحدت با نیاز آبی ۱۶۷ لیتر در ثانیه تا افق ۱۴۲۵ به طول ۲۱کیلومتردر حال اجراست.

مهندس حسن کروبیان افزود: ضمن اینکه اجرای این طرح با جدیت در دستور کار است حدود ۳ کیلومتر مسیر خط انتقال تسطیح و حدود ۲ کیلومتر لوله در مسیر ریسه شده و ۱/۲ کیلومتر جوشکاری و آماده لوله گذاری می باشد.

وی اظهار داشت: با اجرای ۶/۵ کیلومترخط انتقال طرح آبرسانی نمین و عنبران، کل خط انتقال این پروژه که 22 کیلومتر است، به اتمام می رسد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات