فاصله گذاری اجتماعی و گندزادیی مستمر نقاط قوت تاکسیرانی در مقابله با ...

فاصله گذاری اجتماعی و گندزادیی مستمر نقاط قوت تاکسیرانی در مقابله با ...

فاصله گذاری اجتماعی و گندزادیی مستمر نقاط قوت تاکسیرانی در مقابله با کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا این سازمان با تشکیل ستاد مبارزه با کرونا، ارتباط تنگاتنگی را با کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت جهت ارائه مشاوره و بررسی راهکارهای چگونگی مقابله با کرونا و همچنین بازدید مستمر از ناوگان تاکسیرانی جهت بهبود و ارتقا اصولی این فرایند صورت گرفت.
وی افزود: شاخص های مختلفی همچون رعایت فاصله گذاری اجتماعی، گندزدایی روزانه سطوح قابل لمس در ناوگان، چیدمان صندلی مسافر، توزیع مواد ضدعفونی و ماسک، نصب رعایت علائم هشدار دهنده، عدم تجمع رانندگان و استفاده از سطل زباله در پوشدار تعیین شده است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: در همین راستا کلیه موارد فوق در دستور کار سازمان قرار گرفت و همکاری و رعایت گسترده تاکسیرانان عزیز باعث شده فاصله گذاری اجتماعی، گندزادیی مستمر ناوگان و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی از شاخص های مناسب این سازمان در مقابله با کرونا باشد.
محبی خاطرنشان کرد: همچنین بازدید های هفتگی کارشناسان بهداشت و نصب علائم هشدار دهنده مبنی بر لزوم استفاده از ماسک و دیگر مواردی که به تقویت محیط بصری مقابله با کرونا کمک می کند نیز در کلیه نقاط ارتباطی سطح شهر و مبادی ورودی در حال انجام است.

غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات