بازدید از سد مخزنی یامچی و آخرین وضعیت منابع و مصارف آب سد

مهندس عباس جنگی مرنی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مهندس نبی اله پاسبان عیسی لو معاون حفاظت و بهره برداری شرکت، ظهر امروز ۳۱ تیرماه از سد مخزنی یامچی و ذخیره آب این سد بازدید کردند.

در این بازدید آخرین وضعیت ذخیره آب و منابع و مصارف آب سد یامچی و برنامه تامین آب مصارف مختلف در ماههای آتی ارزیابی میدانی شد. در این بازدید، مهندس عباس جنگی مرنی از تلاش های مدیریت سد مخزنی یامچی برای مدیریت سد و تامین مناسب آب برای کشاورزی و شرب و زیست محیطی در ماههای اخیر و نگهداری و ایمنی و پایداری سد یامچی تشکر نمود و بر تامین پایدار و مطمئن آب شرب از سد یامچی تاکید نمود .

در این بازدید مهندس هادی حبیب زاده رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد یامچی آخرین وضعیت منابع و مصارف آب سد یامچی و میزان ذخیره آب در سد و نیاز آبی هفته ها و ماههای آتی را گزارش نمود. همچنین مهندس رضا سلیمی رئیس اداره منابع آب شهرستان نیر، آخرین شرایط منابع آبی حوضه آبریز سد یامچی را بیان کرد و مهندس پاسبان عیسی لو معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز جمعبندی لازم را برای تامین آب در ماههای آتی انجام داد .

در پایان این برنامه و پس از بازدید مرکز ابراز دقیق و پایش سد یامچی، مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن ارزنده دانستن فعالیتها و تلاش های مدیران و کارشناسان بهره برداری و نگهداری از سد یامچی در ماههای اخیر، بر تامین مناسب آب شرب در آینده تاکید نمود و از تمامی شهروندان عزیز درخواست کرد در انجام صرفه جویی بیشتر در مصرف آب تلاش و همکاری نمایند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات