شهر ارومیه به استقبال عید غدیر خم می رود

شهر ارومیه به استقبال عید غدیر خم می رود

سخنگوی شهرداری ارومیه گفت:  به مناسبت عید غدیر خم،  برنامه های فرهنگی با مشارکت سپاه شهداء،  بسیج،  شورای هماهنگی تبلیغات، حوزه هنری اذربایجان غربی و سازمان فرهنگی و اجتماعی و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه  در سطح شهر تدارک و اجرا می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی اصغر احمد زاده با بیان این که شهر ارومیه به استقبال عید غدیر خم می رود،  بیان کرد:  فضا سازی،  آذین بندی سطح شهر و نصب المان های مناسبتی به مناسبت عید سعید غدیر خم  اجرا می شود.
وی با اشاره به اجرای برنامه فرهنگی ، بیان کرد:  برگزاری شب شعر غدیر، کمک به مساجد جهت آذین بندی در عید سعید غدیر ، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی با موضوع غدیر،  تجلیل از سیدهای شهرداری،  مسابقه اینترنتی با موضوع غدیر، تهیه کلیپ با موضوع غدیر و توزیع بسته های معیشتی به مناسبت عید سعید غدیر خم انجام می شود.
مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه با بیان اینکه همزمان با عید سعید غدیر خم مراسم جشن مجازی بدین مناسبت از سوی شهرداری ارومیه برگزار شد، عنوان کرد: اجرای جشنواره رسانه با موضوع غدیر، نصب پرچم های غدیر و برگزاری مسابقه گرافیکی به مناسبت غدیر، اجرای مراسم  آتش بازی و نورافشانی در سطح شهر از سایر برنامه ها به مناسبت عید سعید غدیر خم است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات