دفن بیش از 67 درصد متوفیان کاشان در آرامستان‌های سطح شهر

دفن بیش از 67 درصد متوفیان کاشان در آرامستان‌های سطح شهر

غلامعلی ساران در جمع خبرنگاران با گلایه از دفن اموات در زیارتگاه ها و آرامستان‌های سطح شهر، بردفن اموات در آرامستان مرکزی شهر«دارالسلام» تأکید کرد و گفت: براساس دستورالعمل سازمان آرامستان‌های کشور، تمامی متوفیان شهرستان‌ها باید درآرامستان اصلی و مرکزی شهرستان‌ها دفن شوند.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از مدیران و مسئولانی که در وضعیت قرمز شیوع کرونا درکاشان با حضور خود در سازمان آرامستان‌های کاشان از کارکنان این سازمان در خط مقدم مبارزه با کرونا تکریم به عمل آوردند، از برخی مسئولان شهرستان کاشان نیز به دلیل عدم توجه به این قشر از ایثارگران عرصه خدمت‌رسانی گلایه کرد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌ها خاطرنشان کرد: در وضعیت قرمز شیوع کرونا در کاشان حق مطلب در رابطه با کارکنان آرامستان‌های کاشان ادا نشد و فعالیت‌های پرسنل این سازمان که صفر تا صد انتقال، شستشو، غسل و کفن و دفن بیماران کرونا را بر عهده داشتند، تحت‌الشعاع فعالیت‌های مهم و قابل تقدیر دیگر سربازان خط مقدم مقابله با کرونا قرار گرفت.

به گفته وی، از 44 نفر پرسنل آرامستان‌های کاشان، تعدادی از آنها طی این مدت و در حین ماموریت و خدمات رسانی به مردم به ویروس کرونا مبتلا شدند که بعد از بهبودی بلافاصله به محل کار خود بازگشتند.

شایان ذکر است از 899 مورد متوفیان چهار ماهه نخست تعداد 486 نفر مرد، 361 نفر زن، 52 نفر نوزاد، دو شهید مدافع حرم و 48 نفر پدر و مادرشهید و جانباز هستند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات