نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان کرمان

با حضور وزیر نیرو جلسه شورای هماهنگی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان بصورت ویدیو کنفرانس در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در جلسه شورای هماهنگی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان که با حضور وزیر نیرو برگزار گردید، دکتر اردکانیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صنعت آب و برق در این شرایط خاص، خاطرنشان کرد: باید توجه ویژه ای به پویش #هرهفته الف-ب-ایران که مورد رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) واقع شده است، صورت گیرد.

وزیر نیرو اظهار داشت: در کنار ساخت و سازها باید به ساز و کارها نیز توجه ویژه ای بشود چرا که امری مهم در ارتقاء راندمان ها و بهره برداری در راستای اجرای هر چه بهتر و کم هزینه تر پروژه ها بوده و در نهایت باعث افزایش کیفیت و کمیت خدمت رسانی به مردم می شود. وی با اشاره به این مطلب که در هفته های آتی شاهد افتتاح پروژه های ساز و کارها هستیم افزود: می خواهیم همانند بخش ساخت و سازها، با کمک هم و با توجه به تجارب گذشته بخش ساز و کارها را نیز تقویت کنیم و این امر با تعامل بخش های مختلف صنعت آب و برق میسر خواهد بود.

رضا اردکانیان با تأکید بر حفظ سلامتی مردم و همکاران و رعایت پروتکل های بهداشتی با توجه به بیماری کرونا در کشور، خواستار برخورد جدی با افرادی که با بی توجهی به پروتکل های بهداشتی جان دیگران را به خطر می اندازند، شد و افزود: مدیران صنعت آب و برق بایستی پرونده افراد متخلف را به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری ارجاع دهند.

مقام عالی وزارت در پایان، ارتباط با مردم و پاسخگویی به آنها و نمایندگان ایشان در مجلس شورای اسلامی را امری مهم دانست و در این راستا از مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق خواست تا همکاری های لازم را در این زمینه مبذول نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات