توسعه گروه خط گرم در دستور کار توزیع برق استان مرکزی

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: 12 گروه خط گرم برای تعمیرات شبکه های مختلف برق بدون اعمال خاموشی در این استان فعالیت می کنند .

مهندس محمدمرادی افزود: کاهش یا حذف قطعی برق رویکرد سرویس خط گرم است که تمامی خدمات و تعمیرات شبکه در شرایط برق دار را شامل می شود .

وی بیان کرد: با انجام دو مانور تعمیرات خط گرم با هدف استفاده بهینه از ظرفیت گروه های موجود استان در شهرستان های فراهان و محلات، 105 مگاوات ساعت از انرژی توزیع نشده در 3 روز کاری جلوگیری به عمل آمده است .

مهندس مرادی ،تعویض 2693 دستگاه انواع برقگیر و کات اوت فیوز ،اصلاح 19214 جمپر،تعویض 8875 انواع مقره ،نصب و برکناری 400 پایه را از مهمترین فعالیت انجام شده در حوزه تعمیرات توسط گروه های خط گرم طی سه ماه نخست سال جاری عنوان کرد.

وی ادامه داد : همچنین در سال جاری باپایش 20 فیدر در کل استان توسط دوربین کرونا و شناسایی 445 عیب عایقی توسط این تجهیز که با شناسایی و رفع به موقع این عیوب حدود 1.5 مگاوات ساعت از هدر رفت انرژی توزیع نشده جلوگیری شده است.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان مرکزی ،تعمیر 50 دستگاه ترانسفوماتور و تعمیر 1 دستگاه سکسیونر و یک دستگاه ریکلوزر،تعمیر 92 کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی ،تعمیر 200 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی ،تعمیر 265 پست هوایی و زمینی،تعمیر 16 هزار و 750 پایه روشنایی معابر را از دیگر فعالیت های انجام شده طی سال جاری عنوان کرد.

وی طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز مدیریت بحران از قبیل، برج نوری سیار با استفاده از بازسازی جرثقیل اسقاط به منظور صرفه جویی اقتصادی وخریداری 11 دستگاه موتور برق 7 کیلووات و توزیع آن در مدیریت توزیع برق شهرستان ها به منظور تأمین برق اضطراری را از سایر اقدامات صورت گرفته برشمرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی یک شرکت در شهر اراک می باشد

   نظرات