تقویت و بهسازی روشنایی بوستان ها با فرآیندی مناسب در حال اجراست

تقویت و بهسازی روشنایی بوستان ها با فرآیندی مناسب در حال اجراست

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز، رحمانی افزود: با پیگیری و اقدامات واحد تاسیسات این سازمان، با نصب پروژکتور و بازسازی شبکه روشنایی، وضعیت روشنایی در 9  بوستان شهدا، یاس ،الغدیر، ملاخلیلا، مشاهیر، دروازه درب کوشک، دانش آموز ،کاج و اندیشه افزایش یافته است.

سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز ادامه داد: تعویض مرتب لامپ های سوخته و رفع خاموشی کلیه پایه چراغ ها در سطح بوستان های شهر و سرویس های بهداشتی جزو امور روزانه به منظور حفظ و نگهداری از سیستم گسترده روشنایی در بوستان ها، میادین و فضاهای سبز عمومی است.

رحمانی به برنامه های در دست اقدام سازمان اشاره کرد و اظهار کرد: بهبود وضعیت روشنایی در 5 بوستان الغدیر، ملت، شهدا، توحید ، پامچال و بلوار سیدالشهدا در برنامه کاری قرار دارد، ضمن اینکه 2 موضوع رفع خاموشی ها و خطر برق گرفتگی در سایر بوستان ها در قالب یک پروژه در دست اقدام است.

وی ارائه خدمات مطلوب رفاهی و حفظ آرامش و امنیت در شب برای شهروندان در فضاهای عمومی و بوستان ها را از اهداف اجرای این  طرح عنوان کرد و در عین حال تصریح کرد: میزان روشنایی در مکان های مختلف متفاوت است و نمی توان برای همه مکان ها میزان نور مشخصی را در نظر گرفت. بنابراین در بوستان ها سعی شده میزان روشنایی در حد متعارف فضاهای سبز باشد تا شدت نور ،آرامش شهروندان را بر هم نزند و از طرفی امنیت بوستان نیز افزایش یابد.

پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات