تکمیل فاز نخست ایستگاه آتش‌نشانی ناحیه اندیشه

تکمیل فاز نخست ایستگاه آتش‌نشانی ناحیه اندیشه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه قزوین، محمد ابراهیم عصارزاده ضمن تشریح اهم پروژه‌های عمرانی ناحیه اندیشه اظهار کرد: روکش آسفالت معابر اصلی ناحیه اندیشه نیز به منظور تسهیل در عبور و مرور انجام شد .

وی بیان کرد: مجتمع فرهنگی ورزشی ناحیه اندیشه که سوله ورزشی آن در حال احداث بوده، تا پایان سفت‌کاری نیازمند بیش از ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار است .

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین افزود: این پروژه تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد .

وی عنوان کرد: آماده‌سازی مجموعه اندیشه شامل روستاهای وثوق آباد، حسن‌آباد و نجف‌آباد و شهرک اندیشه در حال انجام بوده که تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

عصارزاده گفت: پروژه آماده‌سازی ناحیه اندیشه با ۱ میلیارد تومان اعتبار در دست اقدام است .

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین خاطرنشان کرد: معابر اصلی شهرک اندیشه به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع در دو لاین شمالی و جنوبی زیرسازی و آسفالت شد که اعتبار آن از معاونت عمرانی منطقه تامین شده است .

وی تصریح کرد: فاز نخست ایستگاه آتش‌نشانی ناحیه اندیشه نیز به پایان رسیده و فاز دوم در مرحله برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار بوده که ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد و امسال افتتاح خواهد شد .

انتهای پیام لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات