بررسی آخرین وضعیت طرح ها و پروژه های شهرستان اردبیل با حضور...

قبل از ظهر روز سه شنبه هفتم مرداد ماه، آخرین وضعیت اجرای طرحها و پروژه های محدوده شهرستان اردبیل با حضور نماینده مردم شریف اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، فرماندار شهرستان اردبیل، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استان و مدیران شهرستانی در جلسه ای که در محل فرمانداری اردبیل برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت.

سید کاظم موسوی، نماینده مردم شریف شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن قدردانی از تلاشها و پیگیری های مستمر مدیران استانی و شهرستانی و ابراز رضایت از روند اجرایی و پیشرفت طرحهای عمرانی، از عملکرد شرکت آب منطقه ای در تامین آب شرب شهروندان استان اردبیل بخصوص مرکز استان و نیز تامین آب مورد نیاز بخش کشاورزی و صنعت، تشکر و قدردانی کرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این جلسه با ارائه گزارش کاملی از اقدامات و برنامه های شرکت آب منطقه ای اردبیل در تامین آب مورد نیاز بخشهای کشاورزی، شرب و صنعت با توجه به افزایش روز افزون جمعیت شهرهای اردبیل و سرعین، بر ضرورت اجرای مدول دوم تصفیه خانه آب شرب اردبیل و اجرای خط دوم انتقال آب از تصفیه خانه به شهر اردبیل بطول 25 کیلومتر تاکید کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به تکمیل مطالعات سد ایوریق در محدوده شهرستان اردبیل گفت: احداث این سد می تواند جهت حل بخشی از مشکلات کشاورزان منطقه تاثیرگذار باشد.

وی همچنین با اشاره به تکمیل مطالعات سد نشته رود با پیشرفت فیزیکی 85% تصریح کرد: تامین اعتبار برای احداث این سد می تواند در تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی منطقه ثمرین نقش اساسی ایفا نماید .

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل بر علاج بخشی سد پیله سحران جهت حل مشکل کم آبی  قسمتی از اراضی کشاورزان روستای نیار تاکید کرد .

مهندس جنگی مرنی در پایان از امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری اردبیل در خصوص تکمیل دیواره و افزایش ارتفاع سد شورابیل بمنظور افزایش حجم مخزن ذخیره و نیز جلوگیری از آب گرفتگی خیابانهای اطراف در مواقع وزش بادهای شدید موسمی خبر داد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات