بازدید نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت از مناطق سیل زده کجور

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران مهندس حامد عبداللهی مدیر منابع آب نوشهر، چالوس و کلاردشت با اعلام این خبر گفت: در این بازدید که آقای دکتر محمدعلی محسنی بندپی نماینده محترم نوشهر، چالوس وکلاردشت ،فرمانداران ،بخشداران سه منطقه وتعدادی از مسولین ادارات ودستگاههای اجرایی شهرستان های مذکور حضور داشتند از مناطق سیل زده هفته گذشته در بخش کجور بازدید صورت گرفت که دکتر محسنی بندپی ضمن قدردانی از عملکرد امور آب این شهرستان ها در حوزه پیشگیری از تشدید خسارات سیل، بر توجه بیشتر در حوزه اعتبارات واستفاده بیشتر از توان بخش خصوصی در این مورد تاکید کردند.

ایشان افزود: در ادامه از کارخانه آب معدنی نیز بازدید بعمل آمد که سرمایه گذار مربوطه ضمن تشریح عملکرد این کارخانه از حمایت و تلاشهای آب منطقه ای تشکر و خواستار ادامه این حمایت ها شد .

مدیر منابع آب نوشهر، چالوس و کلاردشت در پایان ضمن تشکر از نگاه ویژه نماینده خواستار همکاری بیشتر دیگر دستگاهها وشوراها ودهیاران در زمینه رعایت نکات فنی ساخت وساز ورعایت حرایم وبستر در این زمینه شدند .

خاطرنشان می گردد در این بازدید که در بازه زمانی سه روزه و در سه منطقه مجزا صورت گرفت و تا پاسی از شب نیز به طول انجامید از بیش از 20 روستا در بخش مرکزی نوشهر و چالوس بازدید شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای مازندران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای مازندران

    شركت آب منطقه‌ای مازندران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات