پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت روز خبرنگار


باسمه‌تعالی

حقیقت‌نگار هستی به قلم عزتی ابدی بخشید و این خود مدال افتخاری بزرگ برای صاحبان قلم و اصحاب رسانه است. سلام خداوند بر خبر‏نگاران شهیدی که قلم را همچون سلاح و رسانه را همچون سنگری برای دفاع از آزادی و استقلال قرار داده و در این مسیر، باافتخار به دیدار حضرت دوست شتافتند.

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی که به ((روز خبرنگار)) نام‌گذاری گردیده ،روز پاسداشت اندیشه‌های والايي است كه متعهدانه درراه اعتلاي فرهنگ ايراني – اسلامي می‌کوشند و قلم را چون سلاحي در سنگر آگاه‌سازی جامعه در برابر شبيخون امواج پرحجم رسانه‌های دشمن ،بكار می‌گیرند و با پرتوافشاني شعور و دانايي ،تیرگی‌های تحريف فرهنگي و مسخ ارزش‌های انساني را می‌زدایند.

گراميداشت روز خبرنگار،ارج نهادن به آگاهي و شعور و بهانه‌ای است تا از درگاه ايزد تعالي براي خبرنگاران ،اين مشاوران امين و ناصحان مشفق كه با ارائه مطالب و انعكاس حقايق ،كارشناسانه در تحقق اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ياري گر مسئولان هستند آرزوي سرافرازي ،تداوم و توفيق نمايیم.

این‌جانبان ضمن ارج نهادن به مقام عالی خبرنگار شهید محمود صارمی ، فرارسیدن روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه‌ی خبر و اطلاع‌رسانی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای این عزیزان و به‌ویژه خبرنگاران فعال شهرستان مبارکه آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

سید محسن هاشمی- شهردار مبارکه

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات