هفدهم مرداد روز تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را تبریک گفت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان با صدور پیامی، هفدهم مردادماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در متن پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ. سوگند به قلم و آنچه مى ‏نویسند.

17 مردادماه «روز خبرنگار» یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور جز با مجاهدت در عرصه آگاهی محقق نمی شود .

روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف، پرچم آزادی و آگاهی و امید را افراشته‌اند.

خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی و آگاهی بخشی هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به آیه شریفه "ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ" در طبق اخلاص گذاشته‌اند .
اینجانب هفدهم مردادماه را که یادآور ایثارگری و رشادت شهیدان خبرنگار است به همه خبرنگاران ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان برای این عزیزان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه در عرصه آگاهی و موفقیت و سربلندی در انجام وظایف خطیرشان آرزومندم .

علی رشیدی

مدیرعامل

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات