بازدید مدیرعامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از طرح...

در ادامه سفر به شهرستان های کوثر و خلخال، ظهر امروز جمعه هفدهم مرداد ماه مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه مهندس بهروز پورمهر معاون طرح و توسعه شرکت و مهندس سیامک ستاری مجری طرح های فوق از طرح آبرسانی خلخال و تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال بازدید کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی در این بازدید با قدردانی از روند مناسب کار در پروژه احداث تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال گفت: خوشبختانه کار احداث تصفیه خانه روند مناسبی دارد و با این روند شاهد بهره برداری پروژه در سال جاری خواهیم بود .

مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با تشکر از کلیه پرسنل طرحهای آبرسانی به خلخال و تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال و شرکتهای مشاور و پیمانکار این طرحها تصریح کرد: کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای انجام کارهای باقیمانده در پروژه تهیه و به محل کارگاه حمل شده است و بدون شک کارهای باقیمانده در پروسه زمانی مناسبی به اتمام خواهد رسید .

در این بازدید، نماینده مجری طرح آبرسانی به خلخال و طرح تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال نیز با ارائه پیشرفت این طرح ها گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال به روش bot توسط کنسرسیوم شش شرکت با نام شرکت طرح پالایش خلخال با ظرفیت شش میلیون مترمکعب در سال در حال احداث و تکمیل می باشد و آماده بهره‌برداری می شود .

مهندس سیامک ستاری با بیان اینکه تا بحال 650 میلیارد ریال برای احداث این پروژه هزینه شده است افزود: برای تکمیل پروژه از محل صندوق توسعه ملی به عاملیت بانک سینا مبلغ 180 میلیارد ریال وام تصویب شده که تابحال 140 میلیارد ریال آن پرداخت گردیده است .

وی با اشاره به پیشرفت مناسب این پروژه جهت بهره برداری اظهار داشت: پبشرفت فیزیکی بخش سیویل ۸۶ درصد وپیشرفت فیزیکی تهیه و نصب تجهیزات ۸۰ درصد و پیشرفت فیزیکی کل طرح ۸۳ درصد می باشد و کار در تمام جبهه ها در حال انجام هست .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات