عیادت استاندار خوزستان از محیط بان جانباز سید امین هادی پور

عیادت استاندار خوزستان از محیط بان جانباز سید امین هادی پور

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  در روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ماه با حضور در منزل  سید امین هادی پور محیط بان جانباز استان خوزستان  از ایشان عیادت کرد.
استاندار خوزستان هدف از این دیدار را قدردانی از فداکاری ، ایثار و از خود گذشتگی هادی پور در حفظ محیط زیست و حفاظت از انفال الهی در عرصه های طبیعی کشور دانست و گفت: وی زندگی و جان  خود را به خطر انداخت تا ما محیط زیست سالمی داشته باشیم و امروز وظیفه داشتیم ، برای قدردانی و پاسداشت از این رفتار ارزشمند و دفاع ایشان از محیط زیست و آنچه به عنوان وظیفه به ایشان محول شده بود  و به درستی انجام داد به  خدمت ایشان رسیدیم که هم  اعیاد قربان و غدیر را تبریک گفته و هم اعلام آمادگی کنیم که تا آخرین لحظه در کنار ایشان خواهیم بود تا بتواند با حداقل مشکلات زندگی خود را ادامه داده و سلامت خود را بازیابی کند.
استاندار خوزستان  ضمن قدردانی از پیگیری‌های مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: آقای اشرفی به جدیت پیگیر  حل مشکلات سید امین هادی پور است که بتوانند شرایط مناسبی برای زندگی و کاری برای ایشان مهیا شود.
استاندار خوزستان  از سردار سید محمد صالحی جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان نیز بخاطر  پیگیری و برخورد با ضاربان  این محیط بان  تشکر و قدردانی نمود و تاکید کرد که موضوع  برخورد جدی با متخلفین و رساندن به  سزای اعمالشان با همکاری دستگاه قضایی  به شدت پیگیری شود .
در ابتدای این دیدار محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گزارشی  از حادثه و اقدامات انجام شده توسط اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برای بازیابی سلامت سید امین هادی پور ارائه کرد.
سردار صالحی نیز درخصوص پیگیری های صورت گرفته توسط نیروی انتظامی و دستگیری ضاربان گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری ضاربان شده است و پرونده آنها در دادگاه در حال پیگیری است.
در این مراسم سید امین هادی پور ضمن قدردانی از حضور استاندار و مسئولین، درخصوص چگونگی  حادثه و همچنین اقدامات انجام گرفته گزارشی ارائه کرد و خواستار پیگیری پیگیری و برخورد با متخلفین شد.
لازم به ذکر است، در این مراسم لوح تقدیر و هدایایی از سوی مسئولین به پاس رشادت و ایثار به سید امین و هادی‌پور محیط بان جانباز خوزستانی اهدا شد.
سید امین هادی پور محیط بان گتوند استان خوزستان است که در فروردین ماه امسال توسط گروهی از ضاربین در شب هنگام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از طی مراحل درمانی در اهواز، به بیمارستان پارس تهران منتقل شد که متاسفانه برای سلامتی و حفظ جان ایشان پای راست وی قطع شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات