ترمیم و تعمیر خط لوله اصلی انتقال آب نهند به تبریز پس از ۱۰ ساعت...

مهندسین و تکنسین های تعمیر و نگهداری خطوط اصلی انتقال آب و نهند به تبریز موفق شدند پس از ۱۰ ساعت تلاش بی وقفه در اقدامی کم سابقه و بدون قطعی آب در شهر نسبت به تعمیرو مرمت آن اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی ، مهندس ساسان نویدی با اعلام این خبر گفت: روز جمعه به دنبال دریافت گزارشهایی در خصوص کاهش فشار آب، گروه عملیاتی مرکب از مهندسان و تکنسین های اداره نگهداری و بهره‌ برداری سد و تصفیه خانه نهند در محل مستقر و موفق شدند علی‌رغم وجود شرایط دشوار در حین بهره برداری نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

به گفته رئیس اداره نگهداری و بهره‌ برداری سد و تصفیه خانه نهند این در حالی است که پس از سپری شدن حدود ۲۵ سال از عمر مفید خط انتقال آب نهند به تبریزکه جنس آن چدن داکتیو و به قطر ۸۰۰ میلیمتر است هراز چندگاهی شاهد ترکیدگی و هدر رفتن آب هستیم که طبق تصمیمات اخیر مقرر شده خط جدید انتقال آب از سد نهند تبریز در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی و جایگزین خط قدیمی شود.

یادآور می‌شود خط لوله انتقال آب نهند به تبریز، آب شرب قسمت هایی از شهر تبریز همچون شهرک های باغمیشه، رشدیه، بخشی از ولیعصر و غیره را تامین می کند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات