نوسازی تجهیزات انفرادی آتش نشانی بصورت مداوم/ شهروندان، خودروهای خود را با فاصله از شیرهای هیدرانت پارک کنند

نوسازی تجهیزات انفرادی آتش نشانی بصورت مداوم/ شهروندان، خودروهای خود را با فاصله از شیرهای هیدرانت پارک کنند

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از شهروندان درخواست کرد که شهروندان، خودروهای خود را با فاصله از شیرهای هیدرانت پارک کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی با بیان اینکه ناوگان اتش نشانی ارومیه  نیاز به توسعه دارد، بیان کرد:  با توجه به سرانه جمیعت و  افزایش حوادث  در برخی از فصول سال نیازمند توسعه و تجهیز ماشین الات هستیم .

وی با بیان اینکه تجهیزات انفرادی آتش نشانی هر زمان نیاز به نو شدن دارد، عنوان کرد:  تجهیزات آتش نشانی با توجه به ضرورت و بدلیل مستعمل بودن بصورت مداوم نیاز به نوسازی و تجهیز دارد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه با اشاره به شیر های هیدرانت آتش نشانی در سطح شهر، اظهار کرد: شیر هیدرانت طی هر سال توسعه می یابد و از شهروندان درخواست داریم که خودروهای خود را با فاصله از شیرهای هیدرانت پارک کنند.

وی در ادامه با اشاره به ساخت دو ایستگاه آتش نشانی جدید در سطح شهر، عنوان کرد:   در حال حاضر 10 ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر برای مهار حوادث فعالیت می کند که با ساخت دو ایستگاه در گلشهر و خیابان البرز تعداد ایستگاه ها اتش نشانی به 12 ایستگاه ارتقا می باید.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: طبق استاندارد،  به ازای هر ۵۰ هزار نفر، یک ایستگاه آتش‌نشانی در شهر وجود داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات